Duben 2012

Něco končí a něco nového začíná

10. dubna 2012 v 16:56 | Miska |  Moje kecy
Myslím, že to bylo všem jasné. Už pěkně dlouho jsem se tu neukázala, a to poslední co jsem přidala o Miley, bylo více než před měsícem. Nemá to smysl. Miley pořád miluju, ale nebaví mě vyhledávání novinek o ní, a už vůbec mě nebaví je zveřejnivat a proč? Pro nic. NIkdo sem nechodí, všem je to fuk. Dala jsem si tolik práce pro nic.

Zveřejnila jsem 3581 článků. 15 měsíců jsem objevovala různé kousky z grafiky, i ze samotného blogu :) Ale už to nemá smysl.

Přesto bych chtěla poděkovat všem těm úžasným lidem, kteří tento blog navštěvovali ( kolik vás bylo 3? xDDDD), a kteří mi pomáhlai v začátcích. Největší dík ale paří Tyně*. Ty jsi tu byla od samého začátku. Díky tobě jsem se do blogování úplně ponořila, hlavně teda do grafiky :D Snad všechno VŠECHNO jsi mě naučila ty za což ti moc děkuju :) Na tvůj blog jsem chodila a chodit budu! Pokud neskončíš, takže se opovaž! :D Na ten první rohovor přes ICQ nikdy nezapomenu :DD

Ale jak říká nadpis, nekočím úplně. Už pár týdnů mám blog o knihách :) (překvapení? :DD) To je to co miluju :D POkud by jste se chtěli púodívat, můžete a to ZDE... Každý komentář potěší, a pravidelný čtenář ještě víc :DD Takže, tohle je asi sbohem :)) Budete mi chybět :)